آیلند/ درباره ما

تماس با ما
درباره ما
درباره ما
درباره ما

گروه تخصصی مشاوران آیلند به مدیریت  آقای مهدی چالاک با بیش از 25 سال تجربه در مراکز معتبر آموزشی و پژوهشی و در کنار اساتید مجرب در رشته های مختلف چشم پزشکی،مشغول ارائه خدمات مدرن مشاوره و ارتباط دادن افراد با اساتید مجرب چشم پزشک می باشند.شما می توانید با مراجعه به اپلیکیشن و سایت آیلند از تنوع و نحوه خدمات گروه مشاوران آیلند مطلع  و بهره مند شوید.. 

درباره آیلند

هدف از راه اندازی سایت و اپلیکیشن آیلند،ارائه خدمات متنوع چشم پزشکی از راهنمایی بیماریها و اخبار و مطالب چشم پزشکی تا مشاوره آنلاین و بررسی مدارک چشم پزشکی افراد است.گروه خدمات دهنده و در رأس آن آقای مهدی چالاک دارای سابقه طولانی در این زمینه هستند و پاسخ های لازم را از اساتید چشم پزشک به اطلاع خواهند رساند.

جمع آوری مطالب و گزارشات درج شده در سایت و اپلیکیشن حاصل تلاش و بررسی و دقت فراوان بوده و نگارش آنها بارها توسط اساتید چشم پزشک از جمله جناب آقای دکتر مهدی مدرس زاده استاد محترم دانشگاه علوم |زشکی ایران و رئیس انجمن رتین ایران مورد بازبینی و ویرایش گردیده است.

مطالب مندرج در قسمت بیماریهای چشم گرداوری و برگرفته از کتاب آنچه باید در مورد چشم و بیماریهای آن بدانیم به قلم و تألیف پروفسور محسن بهمنی کشکولی در سایت گنجانده گردیده که با کسب اجازه از ناشر محترم و حفظ و امانت داری حق تألیف مورد نشر قرار گرفته است.